İnebolu GSK.Sezonu açtı…

By
Updated: Ekim 10, 2017

İnebolu Gençlik ve spor Kulübü 2017-2018 Sezonunu açtı.

08/10/2017 pazar günü 9 haziran stadyumunda saat 12:30’da davetliler, veliler ve sporcularla birlikte Yeni sezon açıldı. Açılış Programı ise;

-Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için 1 dk.saygı duruşu ve İstiklal Marşı.

-Kurban Kesimi

-Sezon Açılışı ile ilgili konuşmalarda Kulüp Başkanı Ahmet ÇEÇEN bir konuşma yaptı.

DEĞERLİ KAYMAKAMIM, DEĞERLİ BELEDİYE BAŞKANIM,  PROTOKOLÜN DEĞERLİ ÜYELERİ, BU SAHALARDA ESKİDEN TER AKITIP FORMA ISLATAN ÇOK KIYMETLİ İNEBOLU ŞÖHRETLER TAKIMI OYUNCULARI, İSTİKBALİMİZ OLAN GENÇLERİMİZ … ÇOK DEĞERLİ İNEBOLU HALKIMIZ  KLÜBÜMÜZÜN 2017-2018 SEZONU AÇILIŞ TÖRENİNE HOŞ GELDİNİZ

İNEBOLU GENÇLİK VE SPOR KLUBÜ 2007 YILINDA İLÇEMİZDE OLUŞAN İHTİYAÇTAN DOLAYI KURULMUŞ BİR SPOR KLUBÜDÜR ,

KURUCU BAŞKANIMIZ RAHMETLİ SADIK REİS BAŞKANLIĞINDA İNEBOLULU GENÇLER VE HALKIMIZIN DESTEĞİ KURULMUŞTUR.

ŞİMDİ  BU ARADA  KONUŞMAMIN BAŞINDA BİR TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.  DEĞERLİ İNEBOLULAR ŞU ANDA KARŞINIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ  STADIMIZ YENİLENDİ…ESKİ HALİNİ HEPİMİZ BİLİYORDUK BU ESERİN İNEBOLUMUZA KAZANDIRILMASINDA EMEĞİ GEÇEN KAYMAKAMIMIZA – KURUM AMİRLERİMİZE – SİYASİLERİMİZE  -MİLLETVEKİLLERİMİZE İLÇE GENÇLİĞİ ADINA VE İLÇEMİZDE FALİYET GÖSTEREN İKİ SPOR KLUBÜ ADINA TEŞEKKÜR EDİYOR SAYGILARMIZI SUNUYORUM

BİLİNDİĞİ GİBİ SPOR FALİYETLERİNİ YÜRÜTEBİLMEK İÇİN MADDİ VE MANEVİ DESTEK GEREKMEKTEDİR… KLUBÜMÜZÜN FALİYETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ AŞAMALARINDA HERTÜRLÜ DESTEKLERİNİ VE YARDIMLARINI ESİRGEMEYEN KAYMAKAMIMIZ SAYIN ABDULLAH ATAKAN ATASOY’A VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ENGİN UZUNER’E HUZURLARINIZDA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM,… AYRICA İSİMLERİNİ BURADA ZİKREDEMEYECEĞİM SPONSORLARIMIZADA Kİ ONLAR KENDİLERİNİ BİLİYORLAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM….

DEĞERLİ İNEBOLULAR ESKİDEN İNEBOLUDA MAÇ OLDUĞUNDA TÜRÜBÜNLER TAMAMEN DOLU OLURDU, HALK TAKIMINI DESTEKLER TEZAHÜRATLAR YAPARDI VE EĞLENİRDİ. SON SENELERDE BU DESTEK YOK OLDU,   SİZLERDEN İSTEĞİM, HANGİ KLUBÜN MAÇI OLURSA OLSUN  MAÇLARA GELELİM, GENÇLERİMİZE MANEVİ DESTEK OLALIM BU GENÇLER BİZİM GENÇLERİMİZ, ONLARA SAHİP ÇIKALIM.

 

BİZLER KLÜP OLARAK 2016 YILINDA YÖNETİM BAZINDA BİR YAPRAK DÖKÜMÜ YAŞADIK, İLK  ÖNCE 13 EYLÜL 2016 TARİHİNDE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ AHMET ERGÜN’Ü PEŞİNDEN 26 KASIM 2016 TARİHİNDE KLÜP BAŞKANIMIZ SADIK REİSİ KAYBETTİK, ALLAH İKİSİNEDE RAHMET EYLESİN, MEKANLARI CENNET OLSUN, İLÇE GENÇLİĞİNE VE SPOR CAMİASINA YAPTIKLARI HİZMETLERİNİ HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ.

KLUBÜMÜZ BÜNYESİNDE 7 İLA 17  YAŞ ARASI GRUBLARINDA VE ÇEŞİT-Lİ BRANŞLARDA 150 DEN FAZLA LİSANSLI SPORCUMUZ BULUNMAKTA-DIR. BİZİM AĞIRLIKLI OLARAK FALİYETLERİMİZ FUTBOLUN ALT YAPISINDAKİ FALİYETLERDİR.

 

AYRICA KASTAMONU 2. AMATÖR LİGİNE DE GEÇEN SENE İTİBARİYLE KATILDIK…BU SENEDE YENİ AMATÖR TAKIMIMIZI OLUŞTURDUK. BİZİM BU SENEKİ HEDEFİMİZ 1. AMATÖR LİGE ÇIKMAKTIR. İNŞALLAH BU SENE BUNU BAŞARACAĞIZ.

GENE KLUBÜMÜZÜN JUDO TAKIMINDADA SPORCULARIMIZ VAR-DIR ANKARADA YAPILAN JUDO TURNUVASINDA VE BAYBURT’TA YAPILAN 15. KARADENİZ JUDO  ŞAMPİYONASINDA SPORCULARIMIZ      1- 1.LİK , 2- 2.LİK , 2 -3.LÜK KAZANMIŞLARDIR. SPORCULARIMIZI VE HOCALARI DURUKAN KARABUDAK’I KUTLUYOR  BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

GENÇLERİMİZİ  FUTBOLDA YETİŞTİREN ANTRÖNÖRLERİMİZ, BÜLENT REİS  VE SELİM AYDIN HOCALARIMIZ  KENDİ YAŞANTILARINDAN VE ZAMANLARINDAN FEDAKARLIK EDEREK, SPORA VE GENÇLERİMİZE HİZMET  ETMEKTEDİRLER. ONLARI BURADA HUZURLARINIZDA ALKIŞLIYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SPOR MÜSABAKALARINDA TABİİKİ HEP KAZANMAK İSTERİZ AMA, KAZANIRIZ VEYA KAYBEDERİZ, BU O KADAR ÖNEMLİ DEĞİL, ÖNEMLİ OLAN SPORTMENCE DAVRANAN, AHLAKLI BİR ŞEKİLDE KENDİNİ YETİŞTİREN, ARKADAŞLIK BİLİNCİNE ULAŞAN VE   TAKIM RUHUNU KAVRAYAN GENÇLERİ TOPLUMA KAZANDIRMAKTIR.

KLÜB YÖNETİMİ VE HOCALARIMIZIN YEGANE AMACI BUDUR.

BİZLER YÖNETİM KURULU OLARAK GENÇLERİMİZİN  VE ONLARI YETİŞTİREN HOCALARININ ARKASINDAYIZ, ONLARA GÜVENİYORUZ, HEP BİRLİKTE KLÜBÜMÜZÜ DAHA BAŞARILI SEVİYELERE GETİRECEĞİMİZE İNANIYORUZ.

 

AÇILIŞINI YAPTIĞIMIZ 2017-2018 SEZONUNUN  KAZASIZ BELASIZ VE BAŞARILI BİR SEZON OLMASINI DİLİYOR HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.diyerek konuşmasına son verdi.

Gençlik ve Spor Müdürü Tuncay SÖNMEZIŞIK’ta  Günün anlam ve öneminden bahsettikten sonra ilçe sporu için müjdeler verdi.İlk önce halkımızında stadyumu yürüyüş için kullanabileceğini belirtti ve 2 kulübümüze malzeme yardımı yapılacağını belirtti.

-İnebolu Şöhretler Karması-İnebolu Gençlikspor amatör takımı arasında maç yapıldı.

– U-14 Ligi İnebolu GSK-Kastamonu Anadoluspor lig maçı ile sona erdi.Takımımız Kastamonu Anadoluspor 11-0 yendi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İnebolu GSK.Sezonu açtı…

yazar igsk Okuma süresi 4 min
0